Geç gelen yeni yıl yazısı

8 Jan


Yıllardan 2009 olalı tam 7 gün olmuş ve 2009 da bana çabucak geçeceğinin ilk sinyallerini “1 haftada bir yeni yıl yazısı yazamadın ya!!!!!” diyerek vermişken ben de süregelen bu rehavetime bir dur demek adına yazımı yazmaya başlıyorum. oh beee:)

Öncelikle şunu söylemeliyim ki 20 Aralık’ta yazdığım son diyet yazımdan sonra 1.7 kilo daha verdim, diyete başlayalı tam 2 ay oldu ama sanki 1 koca yıl geçmiş gibi hissediyorum.(HEHE, bu espri ilk defa yerli yerinde oldu galiba) Yeni yıl planlarım içinde 4 kilo daha vermek ve en kısa süre içinde spora başlamak var. Velhasıl 31 Aralık gecesi yiyemediğim bütün börekleri, tatlıları son 1 haftada yiyerek diyeti de epey bir boşlamış durumdayım, artık bu diyet baydı mı ne?

Yılbaşına bir çok insan gibi ben de güzel bir ev partisinde girdim ancak o kadar yorucu bir gündü ki fotoğraf çekmeye bile mecalim yoktu ve sanırım diğerlerininde böyle bir hevesi yokmuş ki o güne dair elimde tek bir kare yok. Açıkçası kıyafetleri değil ama yiyemediğim yemeklerin ve içemediğim içkilerin fotoğrafını koymak isterdim.

1 Ocak günü arkadaşlarla ilk defa Optimum Outlet’e gittik, yeni yılın ilk yanlış kararını böylelikle vermiş olduk tabi. 10 dakika araba mesafesindeki bir yere 1 saat 10 dakikada gidince haliyle gezecek derman kalmamıştı bizde. Topshop, Missselfridge, Dorothy Perkins ve Debenhams gibi sevdiğim mağazaları tek bir adreste toplayan bir outlet ile Unitim’in outleti ve Park Bravo Group’un outleti bence en çok göze batanlar arasındaydı. Nine West’ten istediğim cüzdanı indirimli fiyatında indirimli fiyatı üzerinden almak yeni yılın ilk yanlış kararını birden yeni yılın ilk hesaplı alışverişine dönüştürdü.

Bunun dışında soğuklar ve yoğun çalışma temposu dolayısıyla ” bugün ne giydim” lere ara vericem galiba çünkü her sabah yataktan çıkmamak için alarmı birçok kez ertelerken, özenli giyim ve fotoğraf çekimi gibi etkinliklere malesef zaman bulamıyorum. Zaten yine aynı tribe girdim, dolap kıyafet dolu ama benim nedense giyecek hiçbirşeyim yok. Giyecek bir şey yok demişken geçen hafta Zara’da acaip bir indirim vardı, ben bir şey bulamadım, zaten kilo değişimlerinden dolayı alışveriş yapmasam daha iyi.

Yeni yılın ilk günleri böyle geçiyor işte, çok yoğunum ve yaptığım her şeyi aceleyle yaptığımdan hiçbir şey anlamıyorum, bu yazdığımdan da bir şey anlamadım zaten.Yeni yıl yazımla ilgili çok fazla şey geçmişti aslında aklımdan ama bir çırpıda aklıma ilk bunlar geldi bugün.

Yeni yılda bol ışıltılı kıyafetler bizi beklerken yüzümüzden de ışıltı ve gülümseme hiç eksik olmaz umarım, herkese iyi yıllar:)))

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

cemsagkol

Smile! You’re at the best WordPress.com site ever

SERBEST KÜRSÜ

3 Okur 1 Yazar

Hayatı Kolayla

Hayatı kolay yaşamaya dair herşey...

Bir Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Yenilikleri - Oğuzhan Yılmaz

aklıma düşen

Hayata dair herşey...

KocaBoğaz

yemiş* içmiş* yetiştirmiş*

İSYANIM VAR !!!

KONUŞURSAM OLAY OLUR

ANTRE

Kelimelere dökülmüş benliğim...

baharinay

Perdedeki Kadınlara Mektuplar

DÜNYANIN TASARIMI

Dünya görüşünüz tasarımlara yansır , tasarımlar da buraya !

The WordPress.com Blog

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d bloggers like this: